O nas

             Firma PROTON-ARCHEO została założona w 2007r. Początkowo skupiała się tylko na badaniach geofizycznych. Firma dysponuje nie tylko najbardziej rozpoznawalnym na świecie (głównie za sprawą mediów) urządzeniem takim jak georadar, ale pełnym asortymentem urządzeń geofizycznych.

              Jesteśmy w stanie wykonywać wszystkie badania geofizyczne związane z geofizyką inżynierska i archeologiczną oraz zapewnić pełną obsługę geologiczną prowadzonych prac. Z czasem dążąc do podniesienia, jakości świadczonych usług oferta została rozbudowana. Nastąpiły duże inwestycje w kadry oraz sprzęt. Na chwilę obecną mamy możliwość łączenia badań geofizycznych z inspekcją lotniczą prowadzoną z super nowoczesnego bezzałogowego robota latającego.

             Wykonujemy również zdjęcia termowizyjne kamerami termowizyjnymi firmy FLIR. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem geodezyjnym. Wykorzystując posiadany sprzęt możemy prowadzić prace saperskie uzyskując precyzję i dokładność, o których inni mogą jedynie marzyć. Zapewniamy również pełną obsługę archeologiczną inwestycji. Możemy się pochwalić zarówno dużymi realizacjami wykonywanymi na planowanych trasach drogowych gdzie prowadziliśmy badania metodami geofizycznymi takimi jak: georadar, sejsmika, pseudotomografi elektrooporowa, poprzez badania i inspekcję dróg i mostów, po drobne prace związane z wykonywaniem zdjęć z powietrza również kamerą termowizyjna, aby np. lokalizować płonące obszary hałd węglowych.

 

Projektowanie stron www Kraków

projektowanie stron WWW